Bayilikler

ASKI SİSTEMLERİ GENEL BİLGİ

E-Line A-A (Askı Aksesuarları) serisi, E-Line Binrak (G Profiller), MFIX (Mekanik Tesisat Askıları) ve E-Line Sismik askı sistemleri binalarda ve fabrikalarda; betonarme veya çelik yapılarda uygun olarak Busbar, Kablo Kanalı, Kablo Merdiveni, Aydınlatma Sistemleri, Borular, Havalandırma Kanalları vb. Sistemleri taşımak üzere tasarlanmış. Taşınacak sistemin ağırlığına göre ağır hizmet ve hafif hizmet tipi askı çeşitliliği mevcuttur.

Askı sistemleri kaplama türüne göre Pregalvaniz, Sıcak daldırma ve Boyalı tiplerde 2mm ile 6mm arası kalınlıklarda üretilebilmektedir. Üretiminde kaynak işlemi gerektiren tüm askılar sıcak daldırma kaplamalı olarak üretilmektedir. Ayrıca ihtiyaca göre özel askı sistemleri ve şaft askıları da tasarlanarak şantiyelerin ihtiyaçlarına göre çözümler üretilebilmektedir.

Teknik Özellikler
Çeşitli ölçülerde U-Profiller, C-Profiller, G-Profiller, L-Profiller ve Z-Profiller
Hafif ve ağır hizmet tipinde askı uygulama çeşitliliği
Yatay ve düşey tipte askı ve destek sistemleri uygulama çeşitliliği
Tavan tipi, duvar tipi, profil tipi ve konsol tipi askılama uygulamaları
Tünel uygulamalarına özel, açı ayarlanabilir hafif ve ağır hizmet tipi profiller, konsollar
Zengin bağlantı aksesuarları çeşitliliği (M6-M8-M10-M12 ölçülerinde tij, tij uzatma elemanları, cıvata-somun takımları, kirişi mengeneleri, dübeller, yaylı somunlar
Delikli yapıları sayesinde montaj kolaylığı
2 mm ile 6 mm arası kalınlıkta üretim yapılmaktadır. (Not: Sadece AT3 ve KT ler 1,5 mm üretilmektedir.)
Pre-galvaniz (EN 10143 ve EN 10346) ve sıcak daldırma galvaniz (EN ISO 1461) alternatifi (Kaynaklı askıların tamamında sıcak daldırma galvanizli üretim yapılmaktadır.)
Sarf malzemelerin tij, cıvata somun vb. bağlantı elamanlarının korozyonu önlemek amaçlı 400 saatlik tuz testine dayanacak kaplama
Sismik askı çeşitliliği (Sertifikalı)
Özel askı üretimi yapılabilmektedir. Ayrıca yapılan özel askılar ile ilgili raporlar, dokümantasyon ve teknik destek sağlanmaktadır.
Yangına karşı dayanım sertifikalı askılar(E30, E60, E90)
EN 61537 Standardına göre DEKRA sertifika onaylı
Askı Sistemleri Görselleri