Bayilikler

E-Line Binrak

E-LINE Binrak (G Profil) Kanalları Serisi standart ağır hizmet tipinde TSE ve ISO 10143 standardın da Pregalvaniz, TS EN ISO 1461 standardın da sıcak daldırma ve Paslanmaz çelik (304, 304L,316, 316L) ten standart olarak 3m boyunda üretilmektedir. Tesislerde ve binalarda dahili ortamlardaki askılama sistemleri ile mekanik, elektriksel ve endüstriyel ürünleri taşımak için tasarlanmıştır.

Hızlı travers somun bağlantısı ile kolay ve ivedi montaj sağlamaktadır. Modüler yapı sayesinde herhangi bir noktadan bağlantıya olanak sağlar ve hata payını azaltır.

Teknik Özellikler
E-LINE Binrak (G Profil) Kanalları Serisi
Hafif ve Ağır Hizmet Tipinde G-Profil
Standart 41x21 mm ve 41x41 mm ölçülerine sahiptir.
Standart t= 1,5/2/2,5 kalınlıklarında üretilmektedir.
Standart L= 3000 mm boyunda
Binrakların farklı yüzeylerinin birbirine kaynaklanarak, daha mukavim bir yapı elde edilirken çeşitli yönlerde montaj yapabilme imkanı sağlanmaktadır.
Profil tipinde ve konsol tipinde kullanılabilme imkanı
Tavan, duvar ve zeminde askı ve destekleme tiplerinde kullanılabilme imkanı
Zengin bağlantı aksesuarları ve 6 mm kalınlıklarında mukavim bağlantı parçaları (Standart bağlantı aksesuarlarında özel ölçülerde üretim imkanı)
Raylı yüzey üzerinde her noktadan hızlı montaj kolaylığı
Özel tasarım yaylı somun ve özel tasarım hızlı somun ile hızlı montaj kolaylığı
Askılama sistemleri ile mekanik, elektriksel ve endüstriyel alanlarda kullanım imkanı
Delikli yapısı sayesinde kaynağa, delmeye ihtiyaç duymadan kablo kanalları, kablo merdivenleri, boru destek sistemleri ile hızlı bağlantı yapılabilmesi
TS EN ISO 1461 standardında sıcak daldırma ve sonrasında EAE''ye özel sıcak daldırma üzeri özel koruyucu kaplama, TS EN 10143 standartlarına uygun galvaniz seçeneği (Pregalvaniz) ve Paslanmaz çelik (304, 304L,316, 316L) ten standart olarak üretim imkanı
E-Line BINRAK (G Profil) Görselleri